Konforlu Tüp Bebek (Mild Stimulation)

Günümüzde medikal alanda ilerlemeler, teknolojik gelişmeler, hastaları strese sokmadan, günlük yaşamlarını pek etkilemeden, konforlarını bozmadan tedavi yöntemleri sağlamaktadır.

Konforlu tüp bebek tedavisinde amaç hastanın daha az ilaç kullanarak, daha az iğne olması, bunun yanında merkezdeki kontrollerinin sayısının 1 veya 2 defa ile sınırlandırılması, ayrıca bu kontrollerde kan alınmamasıdır. Dolayısıyla tüm tedavi sürecinin hasta tarafından daha rahat, daha az stresli ve daha konforlu olarak algılanması sağlanır.

Bu hastalarda daha az ilaç kullanıldığı için, ilacın yan etkileri de daha az görüleceğinden bu anlamda da konfor sağlanmış olur. Az ilaç kullanıldığı için daha az sayıda yumurta elde edilir. Bununla birlikte konforlu tüp bebek hastalarındaki gebelik oranları, normal tüp bebek hastalarındaki başarı oranlarına eşittir.

Kimlere Uygulanabilir ?

Konforlu Tüp Bebek Tedavisinde kadının yaşı önemlidir. 38 yaşını aşmamış ve , yeterli derecede yumurtalık kapasitesine sahip olan, ayrıca obez olmayan, normal kiloya sahip olan hastalara Konforlu Tüp Bebek Tedavisi uygulanabilmektedir.

Deneyimli uzman doktor ve yetkin, sorumluluk sahibi ekibiyle, Konforlu Tüp Bebek Tedavisi için güvenle merkezimize başvurabilirsiniz.